Parrot World
Dobro dosli na nas forum namenjen svim ljubiteljima pernatih zivotinja. Razmenite iskustva, pitajte i druzite se sa nama Smile Da bi videli kompletan sadrzaj foruma, morate se registrovati

Upoznavanje

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Upoznavanje

Počalji  Yukio-Paki taj Sub 23 Maj 2015, 14:13

Pozdrav svim clanovima foruma What a Face , Ja sam Paki iz Beograda, inace ne bas iskusan sa pticama... vlasnik dve tigrice, zajedno sa cerkom Very Happy .
Pre od prilike 1.5 god. kupio sam jednu tigricu iz PetCentra... muzijak... za sad u odlicnom stanju i ako sam ga nedavno slucajno otrovao zeljem , pomesavsi ga sa spanacem. Nisam ni imao pojma da je zelje ustvari toksicno za ptice Shocked _ sva sreca pa smo brzom intervencijom vereinara doveli sve u normalno stanje. 7 dan sam mu rucno davao antibiotik kroz spric, i moram priznati da me je malo zamrzeo posle toga .... Ali polako se odnosi stabilizuju. Uz njega sam i usvojio jednu zenkicu pre od prilige 8 meseci i za sada se da kazem trpe , ali nisu u nekoj preteranoj ljubavi...
Elem, plan nam je da uzmemo nekog veceg papagaja ovog leta...meni se dopada senegalac, a supruzi mali aleksandar... tako da slobodno dajte neki savet. Cilj mi je da se sto vise edukujem u polju gajenja ptica... Smile
Thanks

Yukio-Paki

Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.05.2015
Godina : 36

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Upoznavanje

Počalji  jonel taj Ned 24 Maj 2015, 22:12

Dobro dosao Paki
jonel

Broj poruka : 379